pondělí 28. června 2010

Apps

Hááj máj frendz xD
Mám fakt dementní matku xD Abych osvětlila situaci.. Naše drahá maminka si založila facebook. Což je samo o sobě dost vtipné, protože já osobně ho třeba nemám xD No a samozřejmě tam má nasekaných plno těch poťapaných aplikací typu farmville a podobně. Nevím, jak se přesně všechny jmenují, ale předpokládám, že náhodní návštěvníci tohoto blogu si jistě vzpomenou i na nějakou jinou;) No, a jako to by nebylo tak strašně, že to tam má.. Je blbá, že :-P Ale ona je do toho tak zažraná, že mě co chvíli vyhodí od kompu, aby si mohla sklidit obilí xD Tak mi řekněte, jestli je tohle normální..? Ono by to možná tak nebylo hrozné, ale já sama jsem závislák na kompou, a když mě od něj někdo vyhazuje, tak zuřím a mlátím do stěn (dobře, ty stěny jsem si vymyslela xD). Každopádně abych se vrátila k tomu, co jsem chtěla původně. Chtěla jsem vám předvést app, na které jsem závislá já. Tadáááá! *velký potlesk*

SuperPoke Pets
Photobucket
..Možná jste již někdy viděli, možná i hrajete a jestli ne, tak čtěte!
SPP, neboli SuperPoke Pets, je vlastně takový internetový tamagochi (.. a Chiru-sama ráda tamagochi xD A taky Tamakiho, ale to sem nepatří xD), který se ovšem od toho neinternetového liší tím, že vám nikdy neumře. Což je bezva, protože pak nemusíte jako u již nahoře zmíněného Farmville (nebo co to je, vím že u jedné té hry si mamka stěžuje, že to obilí umírá xD), každých deset minut odskakovat k počítači, aby vám náhodou vaše zvíře nepošlo xD A taky jsou zvířátka v SPP extrémně kawaii (roztomilé xD), hlavně když jsou malá;) Nyní princip a cíle. Na začátku si teda jako přidáte tu aplikaci - nevím jak to funguje na fb, ale na myspace ji prostě najdete v seznamu apps a přidáte. A pozor, pokud nevlastníte účet na žádné sociální síti (mám pocit, že kromě myspace a fb je aplikace přístupná i na Hi5, ale to asi nikdo z vás nezná, takže nic xD), zvířátko můžete mít i tak. Stačí najet na stránku superpokepets.com a je to;). V dalším kroku vám najede obrázek (to je ten hned první v tomhle článku) a vy si vyberete, zíře, které se vám líbí;) Kliknete na něj, pojmenujete ho a přihlásíte se;) Pak vás čeká docela užitečný tutorial, kde se dozvíte co a jak do začátku. Bohužel je aplikace v angličtině, ale sama osobně myslím, že to není složité na chápání -když to zvládám já xD A máte zvíře! Co teď? Najděte si kamarády, které budete navštěvovat, sbírejte odznaky - za hraní s kamarády, zdobení příbytku, utrácení peněz.., vytvořte si klub nebo se k nějakému přidejte, nakupujte, vyměňujte "zboží", zařizujte bejvák a prostě se bavte..!:) Postupem času vám bude přibývat level, za který vždycky něco pěkného dostanete;) Level se zvyšuje každým hraním, nakupováním, staráním se o zvíře atd., takže pokud budete pilní, budete postupovat i celkem rychle;) Toť nejspíše vše, ale kdyby to někoho zaujalo (nebo to vůbec někdo viděl xD), nebojte se ptát, na to, co vás zajímá a klidně si mě i přidat.


Závěr: Tak jsem se dneska pěkně rozepsala xD A co váš názor, na dementní aplikace, které jen žerou čas, a nic dobrého z nich nevzejde? Hrajete nějakou? Pochlubte se!

Pac a pusu Chiru-sama♥

Žádné komentáře:

Okomentovat